معرفی سم عقرب کش پیگانیک

وجود عقرب در خانه برای کودکان بسیار خطرناک تر است. تحمل کودکان و افراد ناتوان در مقابل درد عقرب گزیدگی و تبعات ناشی از زهر آن نسبت به افراد بالغ و البته سالم کمتر است. پس باید برای از بین بردن آن ها به سرعت عمل کنیم. استفاده از سم قوی و کشنده که در کمترین زمان ممکن عقرب را از پای در بیاورد ضروری است. سم عقرب کش پیگانیک، در بین انواع سموم تولید شده برای از بین بردن عقرب، به عنوان بهترین سم در جهان شناخته می شود.

عقرب ها حتی اگر جزو موجودات زهردار و کشنده نبودند باز هم ظاهر آن ها موجب می شد از آن ها بترسیم. هیچ فردی دوست ندارد عقرب در خانه اش مشاهده شود. وجود عقرب در خانه خطرناک تلقی می شود. تشخیص عقرب های خطرناک از عقرب های غیر خطرناک هم برای افراد عادی ممکن نیست.

سم عقرب کش پیگانیک

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

شکل ظاهری محصول

این محصول در بطری های ۱، ۲ و ۴ لیتری، به صورت مایع و آماده مصرف، تهیه و تولید شده است.
سم پیگانیک با بسته بندی های پلمپ شده به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.

دلیل انتخاب سم خارجی پیگانیک

سم ضد عقرب پیگانیک به نحوی است که می توان آن را هم در داخل خانه و هم در خارج از خانه مورد استفاده قرار داد. زیرا فاقد بو و رنگ است و به راحتی در داخل خانه قابل مصرف است. این سم علاوه بر از بین بردن عقرب ها، قادر به نابودی سوسک، مارمولک، جیرجیرک و مورچه است. پس خیال شما را علاوه بر از بین بردن عقرب، از سایر آفات خانگی نیز راحت می کند.

سم پیگانیک از بهترین آزمایشگاه های تحقیقاتی دنیا به تولیدکنندگان سموم آفت کش معرفی و به زودی در تمام دنیا با استقبال فراوان روبرو شد. در ایران نیز به دلیل وجود عقرب های خطرناک، به ویژه در جنوب ایران، بسیاری از افراد به دنبال رهایی از عقرب ها بودند که استفاده از سموم دیگر به هیچ عنوان راهگشا نبود. با استفاده از سم فوق العاده قوی پیگانیک به راحتی می توانید هر نوع عقربی را از بین ببرید.

روش مصرف

استفاده از این سم بسیار آسان است.
فقط کافی است آن را به وسیله اسپری به مناطقی که مشکوک به حضور عقرب هاست سمپاشی کنید.

سم عقرب کش پیگانیک

صفحه نحوه خرید و ارسال را مطالعه کنید

یک لیتری: ۶۵۰/۰۰۰    –    دو لیتری: ۱/۱۵۰/۰۰۰     –     چهار لیتری: ۱/۷۵۰/۰۰۰

قیمت ها به تومان است

سایر ویژگی های قوی ترین سم عقرب کش

سم ضد عقرب پیگانیک را می توانید در محیط باغچه نیز مورد استفاده قرار دهید. عقرب ها در محیط بیرون از خانه، بیشتر تمایل دارند در محیط هایی مثل باغچه زندگی کنند. پس در هنگام سمپاشی این مکان ها را در اولویت قرار دهید.

سم پیگانیک تا شش ماه دارای ماندگاری است و نیازی به تکرار سمپاشی در این مدت نخواهید داشت. مواد فعال موجود در این سم به گونه ای است که هیچ نوع خطری برای انسان و حیوانات خانگی ایجاد نمی کند. حتی در صورت بارش باران نیز اثرگذاری مواد فعال در آن کاهش نمی یابد.

این سم کاملاً بدون بو و بدون رنگ است. به راحتی بر روی وسایل و فرش قابل استفاده است.

اثرگذاری این سم به نحوی است که مانع از تکثیر و تولید مثل عقرب ها شده و در نهایت آن ها را از بین می برد.

سم عقرب کش پیگانیک روی تمام عقرب های سمی و غیر سمی اثر کشندگی دارد.

سم کشنده عقرب پیگانیک از موادی ساخته شده که هیچگونه حساسیتی در افراد ایجاد نمی کند. به همین دلیل در هنگام استفاده از این سم نیازی به تخلیه خانه نخواهید داشت. این سم از بی خطر ترین سموم برای انسان می باشد.

سم قوی پیگانیک به خوبی بر سطوح پخش شده و جذب می شود. ترکیب میکروکسپول شده ی آن باعث می شود که فضای بیشتری در سمپاشی، به سم آغشته شود. در این صورت از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر خواهد بود.

پس از استفاده از این سم به طور قطع، دیگر عقربی در نواحی سمپاشی شده مشاهده نخواهید کرد.